IZBAUDI BRAUCIENU AR RIDE!

App Store
Google Play

Par mums

RIDE ir vadošais jaunās paaudzes elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojuma sniedzējs. Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti nokļūtu vēlamajā vietā un laikā, izbaudot braucienu. Nestāvi kājās, sēdies un brauc!

Kā izmantot RIDE lietotni, lai iznomātu e-velosipēdu?

Soli pa solim ceļvedis iesācējiem

RIDE ir pakalpojums, kas ļauj iznomāt elektriskos velosipēdus (e-velosipēdus), izmantojot viedtālruni. Jūs varat atrast, atbloķēt un braukt ar e-velosipēdiem jebkurā laikā un vietā pilsētā. Jūs maksājat par e-velosipēdiem tikai to lietošanas laikā, un novietot tos varat noteiktās zonās. Lūk, kā izmantot RIDE lietotni, lai iznomātu e-velosipēdu:

1. Atveriet lietotni RIDE

Lejupielādējiet lietotni RIDE no sava tālruņa App Store vai Google Play veikala. Kad tā ir lejupielādēta, izlasiet ievadu ar īsu ceļvedi un reģistrējieties, lai varētu braukt. Jums būs jānorāda sava personiskā informācija un maksājuma veids.

2. Atrodi kartē e-velosipēdu

Atrodiet tuvāko e-velosipēdu lietotnē attēlotajā kartē. Pārliecinieties, vai akumulators ir pietiekami uzlādēts plānotajam braucienam. Lietotnē varat redzēt katra e-velosipēda akumulatora uzlādes līmeni un aptuveno nobraukumu. Dodieties pie e-velosipēda, varat rezervēt braucienu uz 5 minūtēm, lietotnē nospiežot pulksteņa simbolu. Tas neļaus citiem lietotājiem paņemt e-velosipēdu pirms jums.

3. Skenējiet vai ievadiet kodu

Lai sāktu lietot e-velosipēdu, stāviet tam blakus un noskenējiet QR kodu vai ievadiet e-velosipēda numuru manuāli. Jūs varat arī nospiest uz e-velosipēda lietotnes kartē. Noklikšķiniet uz pogas “Sākt braucienu”. E-velosipēds iedarbosies un ieslēgsies galvenais displejs. Jūs dzirdēsiet arī skaņas signālu.

4. Sāciet braukt (atkarībā no modeļa)

Lai sāktu lietot e-velosipēdu, stāviet tam blakus un noskenējiet QR kodu vai ievadiet e-velosipēda numuru manuāli. Jūs varat arī nospiest uz e-velosipēda lietotnes kartē. Noklikšķiniet uz pogas “Sākt braucienu”. E-velosipēds iedarbosies un ieslēgsies galvenais displejs. Jūs dzirdēsiet arī skaņas signālu.

5. Poga ar trim punktiem

Brauciena laikā, kā arī pirms vai pēc tā, varat nospiest lietotnē pogu ar trim punktiem un izvēlēties ieslēgt e-velosipēdu pauzes režīmā, izmantot zvaniņa funkciju, lai to atrastu, redzēt velosipēda atrašanās vietu kartē, lai to atrastu, vai ziņot par bojājumu.

6. Kur braukt?

Brauciet ar e-velosipēdu pa veloceliņiem kā parastu velosipēdu un pa ceļa daļu, ja veloceliņi nav pieejami. Gājēju ietves var izmantot tikai tad, ja ceļa daļā ir intensīva satiksme. Pēc iespējas vairāk izmantojiet veloceliņus. Vienmēr cieniet gājējus un citus satiksmes dalībniekus. Ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus un zīmes. Nebrauciet pa lielceļiem vai tuneļiem, kas ir aizliegti velosipēdiem.

7. Palēnināšanās

Lai apturētu, izmantojiet aizmugurējo bremzi, nospiežot kreiso sviru, un/vai priekšējo bremzi, nospiežot labo sviru. Arī e-velosipēds automātiski palēnināsies, kad atlaidīsiet labās puses stūres rokturi. Uzmanieties, lai nebremzētu pārāk spēcīgi vai pārāk pēkšņi, jo tas var izraisīt līdzsvara zaudēšanu vai slīdēšanu.

8. Atrodi, kur novietot e-velosipēdu

Lietotnes kartē atrodiet zaļo zonu. Šīs ir vietas, kur e-velosipēdu var novietot likumīgi un droši. Novietojiet e-velosipēdu uz ietves, pie velosipēdu novietnes vai jebkurā līdzenā vietā, kur e-velosipēds netraucēs gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem. Nenovietojiet e-velosipēdu privātīpašumā, slēgtos pagalmos vai teritorijās, pie ieejām vai vietās, kas bloķē satiksmi.

9. Pabeidziet braucienu

Pēc tam, kad e-velosipēds ir novietots pareizajā vietā, pabeidziet braucienu lietotnē un iesniedziet e-velosipēda attēlu. Lietotne parādīs jūsu brauciena kopsavilkumu – ilgumu, attālumu un izmaksas. Varat arī novērtēt savu braucienu un atstāt atsauksmes. E-velosipēda displeja indikators nodzisīs, un jūs dzirdēsiet skaņas signālu. Atkarībā no modeļa pīkstiens var nesekot. Tagad varat būt pārliecināts, ka brauciens ir pabeigts pareizi.

Iepazīsties ar RIDE

Cenas

SākumsBezmaksas
Braukšana0,20 €/min
Pauze0,10 €/min
RezervēšanaBezmaksas
Visa diena21,99 €

Abonementi

Diena24,99 € (300 + 300 min)
Nedēļas biļete9,99 € (100 + 100 min)
RIDE kurjeriem 1 diena24,99 € (500 + 500 min)
RIDE kurjeriem 5 dienas89,99 € (1500 + 1500 min)

Valstis un pilsētas

Latvija

Rīga
Jūrmala
Mārupe
Jaunmārupe
Baloži
Valdlauči
Katlakalns
Piņķi
Babīte

Lietuva

Viļņa

Kontakti

Latvia
RIDE SIA
Reģ. Nr.: 40203212928
Adrese: Selu street 10, Marupe
LV-2167, Latvia
Talrunis: +371 24882433

Lithuania
RIDE LT UAB
Reģ. Nr.: 306703791
Adrese: Naugarduko g. 68-3,
Vilnius, Lietuva
Talrunis: +371 29263646


e-pasts: info@ridemobility.eu