IZBAUDI BRAUCIENU AR RIDE!

App Store
Google Play

Par mums

RIDE ir vadošais jaunās paaudzes elektrovelosipēdu koplietošanas pakalpojuma sniedzējs. Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti nokļūtu vēlamajā vietā un laikā, izbaudot braucienu.

RIDE – elektrovelosipēdu koplietošana

1. Atveriet RIDE lietotni

Lejupielādējiet RIDE lietotni no App Store vai Google Play Store vienkārši noskanējot QR kodu. Kad aplikācija ir lejupielādēta, izlasiet ievadu ar īsu instrukciju, reģistrējieties, lai varētu braukt!

2. Kartē atrodiet RIDE elektrovelosipēdu

Atrodiet tuvāko elektrovelosipēdu kartē, kas parādīta RIDE aplikācijā. Pārliecinieties, vai akumulators ir pietiekami uzlādēts Jūsu plānotajam braucienam. Dodieties pēc elektrovelosipēda. Braucienu var rezervēt uz 5 minūtēm, nospiežot pulksteņa simbolu aplikācijā.

3. Skenējiet vai ievadiet kodu

Lai sāktu lietot RIDE elektrovelosipēdu, stāviet blakus elektrovelosipēdam un skenējiet QR kodu vai manuāli ievadiet elektrovelosipēda numuru. Elektrovelosipēds pamodīsies un ieslēgsies galvenais displejs. 

4. Sāc braukt (atkarīgs no modeļa)

Uzlociet uz augšu balsta kāju. Nospiediet “P” taustiņu kreisās vai labās puses kombinētajā slēdzī, lai atbrīvotu stāvvietas režīmu, un pārslēgtos uz režīmu “Gatavs”. Izvēlieties braukšanas režīmu “1” (15km/h) – “2” (20km/h) – “3” (25km/h). Lai uzsāktu pārvietošanos, pagrieziet labās puses rokturi uz stūres. Izmantojiet pedāļus, ja tas ir nepieciešams. Jūs varat arī izmantot kruīza režīmu, nospiežot “C” labajā pusē esošajā kombinētajā slēdzī, lai saglabātu stabilu ātrumu. 

5. Kur braukt?

Brauciet ar elektrovelosipēdu pa veloceliņiem, kā ar parastu velosipēdu, vai pa ielas braucamo daļu, ja veloceliņi nav pieejami. Ja ielas braucamajā daļā ir intensīva satiksme, varat izmantot gājēju ietves. Cik vien iespējams, izmantojiet veloceliņus. Vienmēr respektējiet gājējus un citus satiksmes dalībniekus.

6. Ātruma samazināšana

Lai apstātos, izmantojiet aizmugurējās bremzes, nospiežot kreisās puses sviru uz roktura, un/vai izmantojiet priekšējās bremzes, nospiežot labās puses sviru uz roktura.

7. Atrodiet, kur novietot

Aplikācijas kartē, atrodiet zaļo zonu. Novietojiet elektrovelosipēdu uz ietves, pie velosipēdu novietnes vai jebkuras citas līdzenas vietas, kur elektrovelosipēds netraucēs gājējiem un citiem satiksmes dalībniekiem.

8. Pabeidziet braucienu

Pēc tam, kad elektrovelosipēds ir novietots atbilstošā vietā, pabeidziet braucienu aplikācijā un augšupielādējiet attēlu. Pēc brauciena beigām, elektrovelosipēda displeja gaisma nodzisīs un sekos skaņas signāls. Signāls var arī nesekot – atkarīgs no modeļa. Tagad  Jūs varat būt pārliecināts, ka brauciens ir pabeigts pareizi. 

Iepazīsties ar RIDE

  • Yadea V7
  • Yadea Q20

Cenas

SākumsBraukšanaPauzeRezervēšanaVisa diena
Yadea V7Bezmaksas0,20 €/min0,10 €/minBezmaksas21,99 €
Yadea Q20Bezmaksas0,20 €/min0,10 €/minBezmaksas21,99 €

Abonementi

DienaNedēļas biļeteRIDE
kurjeriem
1 diena
RIDE
kurjeriem
5 dienas
24,99 €
300 + 300 min
9,99 €
100 + 100 min
24,99 €
500 + 500 min
89,99 €
1500 + 1500 min

Zonas

Rīga

Kontakti

RIDE SIA
Reģ. Nr.: 40203212928
Adrese: Sēļu iela 10, Mārupe
LV-2167, Latvija
Telefons: +371 24882433
E-pasts: info@ridemobility.eu